Visit our social media channels

Skip to main content

4 etapai link tiesių dantų

Invisalign pasirinkimas yra svarbus žingsnis, todėl jį būtina gerai apsvarstyti. Prieš pradedant gydymą, siūlome neskubant praeiti šiuos keturis etapus. Kuo daugiau laiko skirsite savo apsisprendimui, tuo labiau įsitikinsite, kad Invisalign yra Jums tinkamas pasirinkimas.

1 ETAPAS

Pasirinkite artimiausią Invisalign tiekėją

Raskite odontologą palengvina visų esančių Invisalign gydytojų odontologų radimą Jūsų vietovėje. Paprasčiausiai įveskite savo gyvenamąją vietą į paiešką ir mes pateiksime arčiausiai Jūsų esančių gydytojų odontologų sąrašą kartu su kontaktine informacija. Taip pat mes palengviname paiešką, kad galėtumėte rasti gydytojus odontologus su didele Invisalign gydymo patirtimi.

2 ETAPAS

Sužinokite apie gydytoją odontologą daugiau ir susitarkite dėl konsultacijos

Radę potencialius gydytojus odontologus savo vietovėje, galbūt norėsite surasti apie juos daugiau informacijos prieš susitardami dėl konsultacijos. Tai geriausias būdas atsirinkti odontologą, kuris labiausiai atitinka Jūsų lūkesčius.

3 ETAPAS

Pasirinkite gydytoją, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius

Gali būti, kad pirmosios konsultacijos metu nuspręsite, kad gydytojas odontologas yra Jums tinkamas. Taip pat galbūt nuspręsite pasikonsultuoti su daugiau specialistų. Bet kokiu atveju, Jūs vienintelis nusprendžiate, kuris odontologas yra Jums tinkamas. Suradus tinkamą gydytoją odontologą, žengiamas pirmasis žingsnis link gydymo pradžios.

4 ETAPAS

Pradėkite gydymą

Pasirinkus gydytoją odontologą, jis arba ji galės atsakyti į bet kokius papildomus Jūsų klausimus, kurie gali iškilti prieš pradedant gydymą. Šiame etape Jūsų gydytojas sudarys detalų gydymo planą, atsižvelgdamas į Jūsų lūkesčius. Invisalign technologijos pasiekimas yra tas, kad tik nuėmus atspaudus nuo Jūsų dantų ir pagaminus modelius, Jūs galėsite virtualiai matyti, kaip galimai judės Jūsų dantys gydymo metu.

Rezultatai naudojant Invisalign

Rezultatai naudojant Invisalign Šypsena prieš ir po

Ką kalba pacientai

Ką kalba pacientai Žiūrėti video