Visit our social media channels

Skip to main content

Gydymo rezultatai

Invisalign yra gydymo metodas, kurį rinkosi daugiau kaip du milijonai pacientų visame pasaulyje, kiekvienas turintis individualių reikmių. Atsižvelgdami į tai, kokio rezultato norite pasiekti, pageidaujamą gydymo trukmę ir Jūsų atvejo sudėtingumą, mes sudarysime galutinį gydymo planą.

Jūs turite aptarti visus šiuos veiksnius su gydytoju, kuris naudos Invisalign metodą jau pirmosios konsultacijos metu.

Pateikiame keletą specifinių pavyzdžių, kokių rezultatų buvo pasiekta naudojant Invisalign metodą.

Susigrūdimas

Dantų susigrūdimas

Ši 29-erių metų moteris visada buvo nepatenkinta savo dantimis. Jos viršutiniai priekiniai dantys smarkiai perdengė apatiniuosius, apatiniai priekiniai dantys buvo susigrūdę, dėl ko buvo sudėtinga juos išsivalyti ir grėsė ėduonimi bei dantenų ligomis. Nepaisant to, jos sąkandis buvo stabilus ir geras, todėl gydyti reikėjo tik priekinius dantis. Invisalign gydymas truko apie 9 mėnesius.

Tarpai

Tarpai tarp dantų

Artėjant prie 40metų, šios 49-erių metų moters priekiniai dantys prasiskyrė tiek, kad trečias priekinis dantis būtų galėjęs tilpti tarp priekinių kandžių. Anksčiau ji bandė gydymą breketais, tačiau šie nesiderino prie jos gyvenimo būdo ir buvo nuimti. Vos per kelis mėnesius gydymo Invisalign pokyčiai buvo akivaizdūs. Gydymas Invisalign truko 17 mėnesių.

Kryžminis sąk

Kryžminis sąkandis

Šis vyras drovėjosi savo išsikišusio iltinio danties apatiniame žandikaulyje, kadangi jis buvo kryžminiame sąkandyje su viršutiniais dantimis, trukdė valgyti ir atrodė negražiai. Jis norėjo pagerinti bendrą savo šypsenos estetiką, taip pat nebekandžioti lūpos valgio metu ir pagerinti kramtymą. Invisalign gydymas truko maždaug 12 mėnesių..

Gilus sąkandis

Gilus sąkandis

Ši 15 metų mergina turėjo gilų sąkandį (kai viršutiniai priekiniai dantys per daug uždengia apatinius dantis), jos viršutinis kairys šoninis kandis buvo atsikišęs, o apatiniai dantys susigrūdę. Buvo sudėtinga šiuos dantis valyti, gydytojas odontologas įspėjo, kad tai gali sukelti dantenų ligas. Ji buvo sėkmingai gydyta Invisalign apie 10 mėnesių.

Ką kalba pacientai

Ką kalba pacientai Žiūrėti video

Kaip pradėti?

Kaip pradėti? Sužinokite daugiau